[row] [col span__sm=”12″] [ux_text text_align=”center”]

Günümüzde bir görsel ya da kısacık bir mesaj yüzlerce kelimeden fazlasını söyler hale geldi, tabii ki eğer doğru yapılırsa.

KobiRoom senin kim olduğunu ve neler yapabileceğini gerçek olarak sunmana aracılık ederek bunu en etkin şekilde ve araçlarla hedef kitlene, iş ortaklarına hatta rakiplerine de anlatmana, marka değerini ve networkunu de artırarak, danışmanlık yapmak ve bunu sahada uygulamak için kuruldu.

Kısacası KobiRoom ve bileşenleri senin doğru “kombin” ile diğerlerinin karşısına çıkman için araştırır “yakışanı” bulur ve yöntemleri uygular.

Kobiroom olarak kobilerin yanındayız. 1 Eylül 2021 tarihine kadar olan basvurularda yurtiçi ve yurtdışı tanıtımlar ücretsizdir.

Belirtilen tarihe kadar yapacağın başvuru için işletmeni online mecralarımızda 365 gün süresince ücretsiz yayınlayabilirsin.Ve biz bu konuda ek destek hizmetlerimizle yanındayız. Başvurunu uzman ekibimizce değerlendirilerek en kısa sürede dönüş yapacağız.

[/ux_text] [button text=”İŞLETME EKLEMEK İSTİYORUM” style=”outline” radius=”99″ link=”https://kobiroom.com/kobi-basvuru/”] [/col] [/row]